Rolety i plisy

Rolety wraz z żaluzjami poziomymi oraz pionowymi są zdecydowanie jednym z bardziej popularnych produktów do domów, biur, które odznaczają się bogatą gamą rozwiązań tak mechanicznych czy konstrukcyjnych jak i estetycznych (wzór, kształt, kolor).

Szczególnie ostatnie lata to niezaprzeczalny renesans rolet w naszym kraju oraz w całej Europie. Czołowi wytwórcy tkanin, materiałów rywalizują między sobą, produkując coraz bardziej wymyśle wzory, które w połączeniu z odpowiednią kolorystyką i właściwością tkaniny dają bardzo estetyczny efekt końcowy.Tkaniny rolety stały się wręcz wyznacznikiem i liderem dla wzornictwa przemysłowego w branży tkanin o funkcjach osłonowych

Plisy i rolety – rosnąca popularność

Jako warszawska firma zajmująca się sprzedażą rolet, z wielką chęcią doradzimy Państwu odpowiedni rodzaj i ułatwimy wybór.

Rolety wolnowiszące łańcuszkowe:

System NH 19/25/38 mm
System Louvolite 32/40/45 mm

Rolety wolnowiszące sprężynowe:

System Standard
System Silent Spring
System Semi-Automatic

Rolety dachowe:

System Standard
System Dekolux

Rolety kasetowe:

System UNI
System Luisa

Rolety C-Max:

System CT 76
System CT 103/ C103
System FH

Rolety, tak jak i żaluzje stały się już powszechnie stosowanymi i popularnymi produktami z mnogością rozwiązań konstrukcyjnych. Doskonale sprawdzają się w roli ochrony przed padającym przez okna słońcem.

Oprócz tego, są również idealnym rozwiązaniem do regulowania oświetlenia pochodzącego z zewnątrz, a także do zagwarantowania swojemu mieszkaniu poczucia prywatności i komfortu.

Jedną z wybranych gałęzi działalności naszej firmy Arti-Dom jest sprzedaż rolet w Warszawie.
Klientom, którzy są zainteresowani tym produktem oferujemy różnorodną gamę produktów w wielorakiej odsłonie, co umożliwi dopasowanie ich do niemal każdej aranżacji wnętrza domu, mieszkania czy biura, wedle osobistych upodobań. Jedynie u nas odnajdą Państwo rolety w prostym, klasycznym wydaniu, jak i również w nieco bardziej nowoczesnym.

Możemy zaoferować stabilne i praktycznie bezawaryjne rolety na zewnątrz, jak również niecodzienne i posiadające niezwykły potencjał dekoracyjny rolety rzymskie. Wszystkie produkty prezentowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższą estetyką i jakością wykonania oraz niecodziennym designem.

Dostępne w naszej ofercie rolety są bardzo łatwe w montażu i ergonomiczne w czasie ich użytkowania. Tylko produkty naszej firmy zapewnią naszym klientom, Państwu niezbędny komfort i dadzą tak potrzebne do odpoczynku poczucie prywatności. Wprowadzą także stylową harmonię i piękno do wnętrz Waszych mieszkań, biur czy domów. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz naszą galerię rolet

Możliwość komentowania jest wyłączona.