Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Przeznaczone są dla wszystkich użytkowników ceniących jakość, estetykę, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Zapewniają każdemu użytkownikowi zachowanie prywatności i dyskrecji oraz chronią przed nieproszonymi gośćmi.

Zalety naszych rolet zewnętrznych

Materiałem wyjściowym do produkcji są wysokogatunkowe blachy aluminiowe spełniające wymogi jakościowe norm europejskich.

Niewielka waga profili pozwala na użycie ręcznego, sprężynowego i elektrycznego napędu rolety.

 • skuteczna ochrona termiczna
 • zabezpieczenie przed włamaniem i hałasem
 • estetyka i komfort w użytkowaniu
 • pełna kolorystyka
 • bogate wyposażenie dodatkowe
 • gwarancja jakości
 • wykonujemy również nietypowe montaże
 • duże doświadczenie monterskie
 • sterowanie elektryczne i ręczne
 • silnik fimry NICE
 • terminy 3-4 dni

Systemy rolet zewnetrznych z Aprobatą Techniczną:

Roleta w systemie Adaptacyjnym SK

Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży.
Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku.
W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45 i okrągłe w systemie Owal.

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań Aluprof oferuje system Owal. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie.
Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

Roleta w systemie SKN

Jest stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane.
Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu twardego styropianu (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku.
Do tej pory był to jedyny system skrzynek podtynkowych, który doczekał się w ostatnim czasie następcy w postaci systemu SP.

Roleta w systemie INTERGO

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża).
Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.
Elementy podtynkowe systemu SP nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku. W systemie SP istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

Możliwość komentowania jest wyłączona.